Lezzetinde yöresi var…


Chef Kapında olarak tutkumuz ve manifestomuz Anadolu mutfağının kültürünü koruyarak geliştirmek, lezzetli yemekler yaratarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Sevilen lezzetleri günümüzün yorumuyla sıcacık mutfağımızda Chef’imiz Elif’in dokunuşları ile sizlere sunmak… Domatesin kırmızı, biberin yeşili, baharatların kokusu elimizin lezzeti ile harmanlanacak ve evlerinize ulaşacak. Hem de sıcacık ev konforunuzu bozmadan paket servisimiz ile evinizde pişmiş gibi günlük ve sıcacık olarak… Chef Kapında’nın ocağında tüten o eşsiz yemeklerimizin daima hatırlanması ve keyifli bir öğün geçirmeniz çıkış noktamızdır.


 
left-quotes-sign

Chef Kapında’nın mutfağında yerellik ve doğallık esastır.

right-quotes-symbol-1

.

Tadı damaklarda, tıpkı evinizdeki gibi…

anne eli
lezzetinde

Domasteslerimiz el yapımı konservelerde, salçalarımız, tarhanamız anne eli lezzetinde istediğiniz her an evinizde…

50’den fazla geleneksel yemeğimizin reçetelerini titizlikle hazırladık, tüm sebze ve malzemeleri yerli üreticiden yerinde giderek seçtik. Chef Kapında’nın mutfağında yerellik ve doğallık esastır.

Emektar üreticinin yanında, yöremizin içinde, el emeği göz nuru yemeklerimiz ile sofralarınızdayız… Günlük olarak özlenen ‘anne’ yemeklerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.


hot-soup-in-a-bowl

Sağlıklı

Taze, enfes ve doğal Zeytinyağının temelini oluşturduğu Akdeniz beslenme tarzına önem veriyoruz. Sağlıklı ve hijyenik menümüz ile kaliteli standartlardan ödün vermiyoruz.
drop

Hijyen

Chef Kapında olarak, yüksek standart hijyen seviyesini evinizin mutfağına taşıyor, özenle hazırladığımız yemekleri misafirlerinize sevgiyle sunuyoruz.
artichoke

Günlük

Geleneksel Türk mutfağını, kendimize has tarif ve sunum teknikleri ile harmanladık..Günlük ve taze menülerimiz ile Güzelbahçe'de hizmetinizdeyiz.
dinner

Davet

Chef Kapında, evlere hizmet sağlıyor. Misafirlerinizi kendi evimizdeymiş gibi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.Özel günlerinizde, butik işletmemizin Chef'i Elif hanım sizi yalnız bırakmıyor. Catering hizmetimizle hep yanınızdayız.